ARMATURA ŁAZIENKOWA i KUCHENNA NA KOLOROWO

Home/ARMATURA ŁAZIENKOWA i KUCHENNA NA KOLOROWO

Co by nie powiedzieć złego o dzisiejszych czasach ale jedno jest fajne…co sobie nie wymyślimy to można to kupić lub zrobić 🙂 A więc jest szerokie pole do popisu dla architekta jak i dla każdego z nas kto ma zamiar zabrać się za remont domu czy mieszkania.

Nie inaczej jest z armaturą łazienkową czy kuchenną. Dzisiaj krótki przegląd baterii łazienkowych i kuchennych w kolorze. Producenci poszerzając swoją ofertę na początku poszli w sposób klasyczny a więc zaproponowali baterię w czarnym i białym kolorze co było kierunkiem oczywistym, ponieważ te podstawowe kolory zawsze będą tworzyć multum rozwiązań z innymi elementami aranżacji kuchni i łazienki. Poniżej przedstawiam kilka ciekawych przykładów i producentów takich rozwiązań:

Kiedy na rynku upowszechniły się rozwiązania biało-czarne kolejnym oczywisty krokiem były powiększenie gamy kolorystycznej i obserwacja jak zaakceptują takie rozwiązanie klienci. Oczywiście producenci na początku wychodzili z okrojoną gamą kolorystyczną , systematycznie ją powiększając. Poniżej kilka ciekawych rozwiązań w tym zakresie. Czyż nie wygląda to ciekawie i pięknie?

Obecnie niektórzy producenci poszli jeszcze o krok dalej i obecnie ogranicza nas dobry gust – mam nadzieję  🙂 – oczywiście zasobność portfela i paleta kolorystyczna RAL , a prościej mówiąc na specjalne zamówienie możemy zrealizować każdą koncepcję kolorystyczną dopasowaną do naszego wnętrza.

Ja jestem zachwycona, a Wy? Ciekawe co producenci wymyślą dalej….jedno jest pewne dam Wam o tym znać 😉

2018-01-11T14:40:44+01:00 21 Październik, 2017|