Ciekawe ściany, czyli co zamiast farby

Home/Ciekawe ściany, czyli co zamiast farby

Znasz to uczucie? Szukasz swojego wymarzonego gniazdka…nowe mieszkanie, czy mieszkanie z rynku wtórnego, a może wybrać dom? Budować? Kupić stary?

Nie zależnie na co się zdecydujesz remontu większego lub mniejszego nie unikniesz 🙂 A więc co na ściany? Najłatwiejsza odpowiedź to oczywiście farba lub tapeta. Chociaż idąc i w tym kierunku wybór nie jest prosty. Producenci oferują tysiące wzorów i kolorów. Producenci także zamiast farb czy tapet dają nam obecnie wiele możliwości, dlatego dziś chciałabym Was zainteresować betonem architektonicznym, który pięknie wpisuje się we wnętrza surowe, loftowe ale również bardzo nowoczesne.

Klasyczne rozwiązanie to płyty betonowe w odcieniu zimnej szarości udające konstrukcję budynku, ale to nie jedyne rozwiązanie. Dzisiejsza technologia pozwala producentom wyjść na przeciw oczekiwaniom konsumenta i w standardzie mogą zaproponować również czarny czy beżowy beton, a dla tych najbardziej wymagających każdy kolor według palety RAL.

Kolejna ciekawa propozycja to płyty betonowe z wzorem 3d, świetnie sprawdzą się w klatce schodowej, czy na ściance telewizyjnej, ale równie dobrze prezentują się na elewacjach budynku. Beton architektoniczny świetnie czuje się w towarzystwie błyszczących powierzchni oraz naturalnego drewna, dlatego w aranżacji Waszego gniazdka warto o tym pomyśleć.

A jeśli szukasz naprawdę unikatowego rozwiązania na ścianę lub sam beton wydaje się za surowy, możesz go połączyć z elementami drewnianymi. Polecam zainteresować się panelami, które możesz skomponować samodzielnie dobierając kształt, fakturę, po ilość paneli w betonie i drewnie. Możesz je dowolnie komponować i zestawiać. Prezentowane panele znajdziecie na stronie http://decopanel.pl/ oraz http://www.vhct.pl/pl/

2018-01-11T14:40:53+01:00 3 Wrzesień, 2017|