De Dietrich – sprzęt AGD dla wymagających

Home/De Dietrich – sprzęt AGD dla wymagających

Dzisiaj na moim blogu chciałam przedstawić Wam markę De Dietrich. Jest to producent sprzętu AGD, który na polskim rynku jest bardzo słabo znany pomimo, że korzenie firmy sięgają 1684 roku. Pewnie spytacie co to za piekarniki i lodówki tworzyli 300 lat temu 😋 …

Oczywiście nie produkowano wtedy sprzętu AGD 😊 . Założyciel firmy Johan DeDietrich postanowił zainwestować w branżę metalurgiczną. Tak się to zaczęło i w związku, iż nie jesteśmy na lekcji historii omijamy 300 lat i dochodzimy do 1980 roku gdzie DeDietrich dokonał rewolucji w branży domowego AGD i wyprodukował pierwszą na świecie płytę indukcyjną. Stworzył także pierwszą domową kuchenkę, piekarnik pirolityczny lub piekarnik parowy. To tylko krótka lista osiągnięć tej marki w dziedzinie innowacyjności i technologii. W 2010 roku tworzy PIANO, pierwszą na świecie płytę indukcyjną ze 100% bezstrefowe pole grzewcze.

Tak, tak Kochani firma u nas nie znana, ale tym krótkim rysem historycznym chciałam Wam uświadomić z kim mamy do czynienia i kto tutaj od kogo się uczy. Firma w innych krajach europejskich, a szczególnie we Francji jest powszechnie znana u nas jest to sprzęt, który występuje i jest sprzedawany zazwyczaj w studiach kuchennych, nie należy do najtańszych jednakże jest tańszy niż niektóre inne marki premium.

 Co mają do zaoferowania?🤔

-Piekarniki multifunkcyjne

-Piekarniki multifunkcyjne pyrolityczne ( pyroliza )

Pyroliza – jest to rewolucyjny i bardzo skuteczny system czyszczenia piekarnika wymagający minimum zaangażowania od użytkownika. Podczas procesu czyszczenia powietrze o temperaturze 500 stopni C jest równomiernie rozprowadzane po komorze piekarnika. Wszelkie zabrudzenie „wypalają się” nawet w najbardziej niedostępnych miejscach.

– Kompaktowe pirolityczne piekarniki parowe ( 100% pary )

– Kompaktowe piekarniki z funkcją mikrofali

– Kompaktowe kuchenki mikrofalowe

– Kuchenka mikrofalowa z grillem

Następnie oczywiście w wyposażeniu sprzedawanym przez firmę DeDietrich nie mogło zabraknąć szerokiej gamy:

– Płyt indukcyjnych

– Płyt gazowych

Jak pisałam wcześniej również na tym polu firma DeDietrich w związku z ogromnym doświadczeniem jest liderem doskonałości, innowacyjności, a także designu na najwyższym poziomie.

Najnowsze innowacje zastosowane w linii płyt indukcyjnych horiZone jak chwali się producent, daje możliwości wyboru pomiędzy czterema różnymi zastosowaniami strefy grzewczej otwierając nieograniczoną przestrzeń do Twoich kulinarnych eksperymentów.

System horiZone to także możliwość rozbudowania swojej płyty o inne elementy ułatwiające gotowanie. Na płycie indukcyjnej o szerokości od 65 do 90 cm z oznaczeniem XS można umieścić duży Grill, żeliwną płytę Plancha lub deskę do krojenia wykonaną ze szlachetnego drewna, która stanowi standardowe wyposażenie płyty. Grill i Plancha to akcesoria dodatkowe można je dokupić.

Całość dopełnia intuicyjny panel sterowania którego obsługa została maksymalnie uproszczona. Dla przykładu płyta automatycznie wykryje naczynie dzięki czemu nie ma potrzeby określania strefy grzewczej.

Firma stawia również na bezpieczeństwo zapewniając 10-stopniowy system kontroli. Posiada między innymi takie system jak zabezpieczenie przed przegrzaniem, przede wykipieniem, samozapałonem oleju czy ochrona przed zbyt niskim napięciem i inne.

Całość oferty dopełniają oczywiście zmywarki, lodówki woolnostojące lub do zabudowy, ekspres do kawy jak również okapy kuchenne ( panelowe , kominowy przyścienny, wyspowy, wyspowy chowany w blacie , do zabudowy i sufitowe ). Innymi słowy od wyboru do koloru każdy znajdzie swój zestaw marzeń.

Dziś opisuje w dużym skrócie całość oferty DeDietrich, w następnych wpisach będę starała się przedstawić w szczegółach poszczególne elementy kolekcji tego producenta

Czemu firma nie jest znana na rynku polskim? Producent postawił przede wszystkim na jakość rozwiązań i nie wchodzi w walkę z masowymi producentami takim jak Samsung, Bosch , Whirpool innymi globalnymi markami. DeDietrich stawia na wyjątkowość i poczucie Klientów, którzy zakupią ich produkt, że nabyli produkt limitowany, oryginalny którym nie jest zasypany internet.

Z tej przyczyny jest to sprzęt, który występuje zazwyczaj w studiach kuchennych, salonach i shoowrom’ach. Oczywiście musimy być świadomi, iż skompletowanie zestawu do dużej kuchni nie będzie nas kosztowało 12 – 16 tyś złotych jak w przypadku sprzętu typowo „marketowego”. Tutaj musimy się przygotować na wydatek 20 – 30 tyś złotych i więcej w zależności od wybranych modelów urządzeń. Jeśli stać nas na taki wydatek warto zainwestować w takie produkty.

Ja również chętnie korzystam w swoich projektach z dobrodziejstw marki DeDietrich, ponieważ mogę zaoferować swoim Klientom bardzo ciekawą alternatywę.   

2018-11-29T10:38:55+01:00 29 listopada, 2018|