JAKIE WYBRAĆ PŁYTKI? – CZYLI NOWOŚCI RYNKOWE

Home/JAKIE WYBRAĆ PŁYTKI? – CZYLI NOWOŚCI RYNKOWE

Poniżej przedstawiam Wam bardzo ciekawą ofertę z jaką miałam się przyjemność zapoznać w ostatnim czasie. Jest to oferta firmy SAPHO, czeskiego producent armatury, ceramiki, płytek ściennych ,podłogowych oraz gresów. To firma z wieloletnią tradycją, działająca już od 1990 r. Zapewne o nich nie słyszeliście z uwagi, iż dopiero od niedawna w większym stopniu promują się również na rynku polskim.

Katalog płytek, jaki wpadł mi w ręce zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Produkty firmy SAPHO, dzięki swojemu wzornictwu i jakości stanowią znakomitą alternatywę dla renomowanych marek hiszpańskich, czy włoskich, a dodatkowo zachęcającą ceną. Warto zaznaczyć, iż produkty firmy SAPHO produkowane są w Europie, w Czechach nie daleko Pragi.

Jeśli jesteście fanami industrialnych pomieszczeń, to z pewnością spodobają Wam się poniższe kolekcje, dzięki którym podkreślicie wyjątkowość swojego wnętrza.

Poniżej kolekcja Artisan i Delphi

Jeśli lepiej czujecie się we wnętrzach wykończonych materiałami w kolorach natury, także znajdziecie całą paletę rozwiązań. Są tu zarówno płytki udające kamień, jak i drewno. Osobiście najbardziej podoba mi się kolekcja przypominająca łupek w wielu kolorach, która nadaje się zarówno do łazienek jak i salonów czy kuchni.

Poniżej kolekcja Ardesia

 

Jeśli chociaż trochę śledzicie trendy, to dobrze wiecie, że najbardziej pożądanym rozwiązaniem we wnętrzu są płytki w kształcie sześcioboków, tak zwanych heksagonów. Znajdziemy tu kilka różnych rozwiązań na ten temat. Płytki są oferowane w rożnych rozmiarach. Można również wybrać i zamówić jednokolorowe – matowe lub jednokolorowe – błyszczące, a także z nadrukiem oraz strukturą. Dzięki takiej skali rozwiązań mamy szerokie pole manewru przy aranżacji pomieszczeń, a każdy może wybrać coś dla siebie.

Poniżej kolekcja Hexatile

 

 

Dla fanów elegancji i stylu Glamour również znalazłam piękne płytki w ofercie firmy Sapho.

Poniżej kolekcja Royal

 

Projektowanie to nieustanne poszukiwanie inspiracji oraz alternatyw w elementach aranżacji przestrzeni, aby znaleźć najlepsze rozwiązania do Waszych wnętrz, od września zaczęłam współpracę z firmą SAPHO. Jeśli podobają Wam się płytki z którejś z tych kolekcji, albo chcieli byście poznać pełną ofertę płytek z przyjemnością podeślę Wam katalog 🙂 .

Firma SAPHO ma również bardzo szeroką ofertę ceramiki, armatury i innych elementów wyposażenia łazienki, ale o tym napiszę w kolejnym poście.

2017-08-08T14:38:46+01:00 17 września, 2016|