Lustrzane odbicia – czyli jak ożywić domową przestrzeń

Home/Lustrzane odbicia – czyli jak ożywić domową przestrzeń

Masz małe ciemne wnętrze i nie wiesz jak je ożywić, aby nie wydać fortuny oraz nie zagracić przestrzeni? Najlepsze rozwiązanie to lustro, pozwoli nam ono wydobyć głębię pomieszczenia oraz optycznie poszerzy nawet najciaśniejszy zakamarek 🙂

Jakie lustro wybrać? To już troszkę trudniejsze zadanie – zawsze dobrze sprawdzi się tafla lustra z lekką fazą zamiast ramki, ale to rozwiązanie dla mniej odważnych, Ci co nie boją się eksperymentów mają szerokie pole manewru.

Do klasycznych i barokowych wnętrz świetnie sprawdzi się lustro w grubej stylizowanej ramie, ale przy dzisiejszych  trendach takie lustro równie dobrze sprawdzi się w nowoczesnym wnętrzu jako opozycyjna dominanta. Dodatkowo zawsze można pokusić się o ramę w czarnym lub białym kolorze – to rozwiązanie świetnie pasuje do stylu glamour.

Dla tych, co nie lubią luster w oczywistych kwadratowych, prostokątnych, czy okrągłych kształtach. Albo nie potrzebują się w nich przeglądać:) mam propozycję w postaci luster w dowolnym kształtu.  Gdy zastosujecie takie rozwiązanie, Wasze wnętrze na pewno będzie przykuwać uwagę.

Oczywiście wybierając lustro, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę, czy lustro ma być ozdobne, czy typowo użytkowe. Takie założenia przydają się przy wyborze lustra do łazienki – tutaj mamy kolejne możliwości: lustra podświetlane taśmą LED, lustra do make up`u (powiększające) czy lustra z kinkietami. Poniżej przedstawiam Wam kilka przykładów właśnie takich rozwiązań, może akurat znajdziecie coś dla siebie.

2017-08-08T14:34:45+01:00 8 Sierpień, 2017|