Natura w Twojej łazience

Home/Natura w Twojej łazience

Dziś mam dla Was kolejną inspirację z za oceanu. Idąc z duchem czasu i filozofią wykorzystywania naturalnych elementów w naszych wnętrzach znalazłam markę UniK Stone.

Poszperałam, popytałam i dowiedziałam się, że jest to marka Kanadyjska z główną siedzibą w Montrealu, która specjalizuje się w wyposażaniu salonów kąpielowych, łazienek i toalet.

Przede wszystkim moją uwagę zwrócił piękny design ich produktów. Wszystkie ich projekty wykonane są z naturalnych materiałów takich jak marmur, granit i lite drewno. Dodatkowo UniK Stone uzupełniło swoją ofertę o meble podumywalkowe wykonane ze stali nierdzewnej oraz masę dodatków takich jak mobile siedziska, regały lustra, czy półki.

Dodatkowo, poza umywalkami i meblami, firma UniK Stone ma w swojej ofercie również wanny brodziki. Kamienne, monolityczne wanny sprawiają, iż łazienka staje się prywatnym SPA. Kiedy zestawimy wszystkie elementy “w całość”, to łazienka swoją charakterystyką idealnie wpisuje się do stylu a la loft lub industrialnego.  Myślę, że gdyby marka weszła na “nasz” rynek znalazłaby rzeszę klientów.

Jednak na tą chwilę marki Unik Stone nie ma w Polsce, ale jeśli lubicie taki styl i marzy Wam się taka naturalna łazienka, to nie martwcie się – znajdziecie piękne umywalki, czy brodziki wykonane z kamienia u naszych producentów 🙂 Poniżej kilka przykładów takich “naturalnych” produktów.

 

2017-08-08T14:36:11+01:00 20 Lipiec, 2017|