Przybliżenie na detal, czyli o bateriach łazienkowych

Home/Przybliżenie na detal, czyli o bateriach łazienkowych

Projektując łazienkę nikt z Was nie zapomina tak istotnej sprawie jak bateria umywalkowa, wannowa czy prysznicowa. Jednak myślę, że większość z Was myśląc o tym wyposażeniu, w ogóle nie traktuje go jako coś, co mogłoby być głównym elementem ozdobnym łazienki, który skupia uwagę użytkownika.

Oczywistą sprawą jest to, iż bateria przede wszystkim ma być funkcjonalna, najlepiej oszczędzająca wodę, z wysokowydajnym perlatorem – świetnie jak perlator ma możliwość ustawienia kąta padania wody, a głowica baterii poza dwustopniową regulacją, ma przedłużoną gwarancję na więcej, niż standardowe 2 lata.

Te cechy oczywiście są bardzo ważne, ale czy bateria nie może być jak biżuteria dla łazienki? Ależ może…na rynku mamy bardzo duży wybór w tej kwestii. Znajdziemy oczywiste rozwiązania jak baterie chromowane, białe, czarne, ale i takie typowo kojarzące się z biżuterią, czyli złote, brązowe, w kolorze różowego złota, czy miedziane.

Jednak powłoka galwaniczna to nie jedyna cecha baterii, która może wyróżnić ją z pośród innych. Jeśli na przykład chcesz podkreślić styl w jakim masz zaprojektowaną łazienkę, możesz wybrać z baterii, które mają jego cechy. Dlatego cała armatura może pasować do stylu nowoczesnego, retro, a nawet glamour. I dziś właśnie chcę się skupić na takiej baterii.

Zastanawiacie się jaka może być ta bateria glamour? Najlepszym przykładem będzie seria baterii KIRKÉ CRYSTAL, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Każdą z tych baterii cechuje to, że jej dźwignia jest wykończona kryształem Swarovskiego, który pięknie odbija światło. Dodatkowo mamy możliwość wyboru z pośród 3 powłok galwanicznych, co daje nam możliwość dopasowania baterii nie tylko do stylu glamour. Zapraszamy do oglądania i zakupu baterii z serii KIRKÉ, chociaż to nie jedyna seriia baterii, które mają ciekawy detal.

https://sklep-archjudyta.pl/?s=KIRK%C3%89+CRYSTAL

2020-07-07T21:51:56+01:00 7 lipca, 2020|