Sprzęt AGD Brandt – wysoka jakość, w atrakcyjnej cenie

Home/Sprzęt AGD Brandt – wysoka jakość, w atrakcyjnej cenie

W dobie dzisiejszych czasów, gdzie mamy duży wybór w markach sprzętu AGD ciężko wybrać ten najlepszy. Szukamy dobrej jakości w najlepszej cenie, a dodatkowo szukamy przydatnych funkcji i świetnego designu. Właśnie to cechuje francuską markę Brandt.

Zapytacie, a co to za marka? Nie będę przynudzać jej historią, ale powiem Wam, że marka odziedziczyła swoją nazwę po Edgarze Brandt, legendarnym projektancie nurtu Art Deco z początku XX wieku, który w 1921 roku zasłynął jako twórca znicza z brązu, w którym codziennie jest rozpalany Płomień Pamięci na Grobie Nieznanego Żołnierza na placu Charlesa de Gaulla`a pod Łukiem Triumfalnym w Paryżu.

Jego firma w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku rozpoczęła produkcję sprzętu AGD. Tak rozpoczęła się historia własnej produkcji pralki ładowanej od góry, lodówki i maglownicy. Z upływem czasu Brandt staje się znaczącą marką we francuskich gospodarstwach domowych, a z czasem staje się znana nie tylko na rodzimym rynku.

Tyle o przeszłości, teraz powiem kilka słów o dzisiejszym sprzęcie. Co możemy znaleźć w dzisiejszej ofercie firmy Brandt? Możemy wyposażyć całą kuchnię. Znajdziemy tu piekarniki, płyty gazowe oraz indukcyjne, mikrofalówki, zmywarki oraz lodówki.

Jakie innowacje oferuje nam marka? W piekarnikach Brandt znajdziemy nowy tryb ogrzewania zwany Multifukcja Plus. Ten unikalny sposób ogrzewania komory piekarnika polega na dostarczaniu kombinacji ciepłego powietrza poprzez górną i dolna grzałkę oraz podgrzewanie ciepłym powietrzem przechodzącym przez pierścieniowy podgrzewacz z wentylatorem. Dzięki tej kombinacji trzech źródeł ogrzewania można osiągnąć wyjątkowe rezultaty pieczenia na przykład produktów o wysokiej zawartości wody takich jak ciastka, makaron, pizza czy pieczone warzywa. Dzięki Multifunkcja Plus można przygotować posiłki w piekarniku na 3 poziomach równocześnie bez ryzyka mieszania się smaków i zapachów. Dzięki specjalnej technologi piekarniki Brandt bardzo szybko osiągają wymaganą temperaturę pieczenia, bez konieczności powolnego nagrzewania komory piekarnika. Kolejną ciekawą funkcja w piekarnikach Brandt jest AutoCook, to 9 w pełni automatycznych programów, które poagają w pieczeniu potraw nawet bardzo doświadczonym kucharzom. Dzięki czujnikom elektronicznym, które analizują wilgotność potraw, piekarnik sam ustawia temperaturę i czas pieczenia bez wprowadzenia wagi żywności czy też komiczności użycia sondy temperatury. Po prostu wybieramy rodzaj potrawy i naciskamy. AutoCook zapewnia idealne przygotowanie żywności zgodnie z zasadami sztuki kulinarnej. Dodatkowa funkcją jest Przewodnik Kulinarny, który pozwala łatwo wybrać jeden z 15 gotowych przepisów. Piekarnik sam ustawia odpowiedni tryb pieczenia, temperaturę i czas pieczenia zgodnie z wcześniej ustaloną wagą. Piekarniki posiadają nowoczesne panele sterowania oraz drzwi wyposażone w technologię ColdDoor, czyli są wyposażone w drzwi z 4 szyb ze zbrojonego szkła.

W płytach indukcyjnych Brandt zastosował funkcję TEMPO, która wyświetla czas jaki upłynął od ostatniej zmiany mocy pola grzejnego. Funkcja ta jest idealna do gotowania, które wymaga dokładnego czasu ogrzewania. Jest też przydatna również wtedy, gdy użytkownik zapomni ustawić Timer. Kolejnym przydatnym rozwiązaniem są płyty indukcyjne z polami horiZone, które dają możliwość przygotowania posiłków w dużych naczyniach lub brytfanie, można też na nim gotować w kliku naczyniach na tej samej mocy. Dodatkowo firma Brandt w swojej ofercie ma nowoczesna śnieżnobiałą płytę indukcyjną, która najprawdopodobniej jest najbielszą płytą indukcyjną na rynku.

Oczywiście w tym artykule opisałam tylko kilka ciekawych rozwiązań technologicznych, które proponuje firma Brandt. Każdy ze sprzętów AGD tej firmy ma zastosowane rozwiązania, które zadowolą konsumenta z różnymi upodobaniami dotyczącymi wyposażenia sprzętu AGD.

Poza rozwiązaniami technologicznymi liczy się również świetny design. Marka Brandt oferuje sprzęt o nowoczesnej linii stylistycznej. W ofercie znajdziemy produkty w kolorze białym, czarnym, a także w inox. Ceny sprzętu kształtują się między 1100, a 3500 zł brutto, w zależności o typu sprzętu i jego wyposażenia, ale już nawet najtańszy sprzęt marki Brandt cechuje nowoczesny wygląd, czy możliwość wyboru koloru oraz ciekawe funkcje.

Co najważniejsze na cały sprzęt firmy Brandt mamy 4 lata gwarancji. Dlatego jeśli szukasz jakości w doskonałej cenie ten sprzęt jest dla Ciebie.

Jeśli szukacie sprzętu Brandt to chętnie odpowiemy Wam na wszelkie pytania i pomożemy wam wybrać odpowiednią konfigurację.

2020-06-10T00:10:02+01:00 9 czerwca, 2020|