Tapicerowane panele ścienne DAPPI – ciekawy i oryginalny design dla wnętrz.

Home/Tapicerowane panele ścienne DAPPI – ciekawy i oryginalny design dla wnętrz.

W tym tygodniu chciałam zaprezentować Wam ciekawą ofertę firmy DAPPI. Jest to bardzo oryginalne rozwiązanie dla wnętrza nie tylko domowego ale również PAB-u, restauracji czy innych pomieszczeń komercyjnych.

Jak pisze producent paneli ściennych – Dappi, to nowoczesne tapicerowane panele ścienne, dostępne w wielu kształtach i formatach. Możliwość łączenia kształtów paneli dekoracyjnych oraz niezliczona ilość faktur. Jak zapewnia producent montaż jest bardzo szybki i sprawny co pozwala zastosować je na wielu powierzchniach. Jak informuje nas producent, montując panele można uniknąć długiego remontu oraz przygotowań zarówno finansowych jak i technicznych. Panele można przymocować do każdego podłoża bez wcześniejszego przygotowania ściany.

Panele bazują na prostych formach geometrycznych – kwadrat, koło prostokąt, trójką czy ostatnio bardzo modne heksagony. W połączeniu z ogromnym wyborem tkanin obiciowych ogranicza nas tylko własna kreatywność…no i może wielkość naszej ściany :).

Panele DAPPI to również rewelacyjne rozwiązanie do pokoju dzieci. Dzięki ogromnej ofercie kolorystycznej przy ich pomocy pokój będzie bardziej przytulny jak również może pełnić funkcję ochronną dziecka przed obiciami i otarciami spowodowanymi na przykład upadkiem. Panele również wygłuszają pomieszczenie co jest często dużą zaletą w pokoju gdzie przebywają i śpią nasze dzieci.

Ze szczegółową ofertą firmy DAPPI można zapoznać się na stronie www.dappi.pl .

 

2017-08-08T14:36:53+01:00 26 marca, 2017|