Tęcza w twojej łazience, czyli kolorowa ceramika

Home/Tęcza w twojej łazience, czyli kolorowa ceramika

Wiosna w pełni, promienie słoneczne wprawiają Cię w dobry humor, do tego planujesz remont łazienki  i zastanawiasz się jak tą pogodę przenieść na stałe do swojego wnętrza. Mam dla Ciebie kilka ciekawych pomysłów. 

Co powiesz na przeniesienie wiosennego kolorowego nastroju do łazienki za pomocą kolorowej ceramiki?

W pierwszej kolejności przychodzi Ci do głowy o jaki kolor jej chodzi, przecież umywalki, wanny czy misy wc są tylko białe, albo czarne. Otóż nie 😉. Mamy do dyspozycji pełną paletę kolorów.

Zacznijmy zatem od kolorowych umywalek ceramicznych:

 

Producenci wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oraz pojawiającym się nowym trendom we wzornictwie oferują kolorowe ceramiczne umywalki również w odcieniach złota, miedzi, czy srebra zachowując właściwości tradycyjnej białej ceramiki (czyli dodając powłoki ułatwiające czyszczenie lub możliwość wykonania umywalki montowanej samodzielnie lub w szafce, czy blacie).

 

Jeśli szukasz czegoś bardziej wyjątkowego, to warto zwrócić uwagę na umywalki ceramiczne wykonane ręcznie, które poza kolorem mogą mieć dodatkowo wzór, który jest wytłaczany lub malowany.

Kiedy wybraliście już umywalkę trzeba zastanowić się nad misą wc, bidetem czy wanną.

Oczywiście nie trzeba dobierać całego wyposażenia w tym samym kolorze, można postawić na mocny akcent kolorystyczny przy jednym, a resztę dobrać w bieli lub w czerni, ale jeśli poniesie Cię fantazja możesz mieć kolorową całą ceramikę łazienkową.

Poniżej kilka przykładów kolorowych mis WC.

Jak widzicie w aranżacji wnętrz ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. 😁😁😁😁

2018-05-06T22:12:36+01:00 6 maja, 2018|