O MNIE

Home/O MNIE
O MNIE 2019-07-17T11:43:16+01:00

POZNAJMY SIĘ…

Mam na imię Judyta , jestem absolwentką Wydziału Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na kierunku Architektura Wnętrz.

Od 12 lat projektuję i zmieniam przestrzeń moich Klientów. Inspiruje mnie nowoczesne wzornictwo jak również rozwiązania, które daje nam natura. Moim priorytetem jest pełna i rzetelna współpraca przy każdym detalu projektu. Na każdym etapie współpracy konsultuje i uwzględniam Twoje sugestie, dlatego masz pewność, iż potencjał danego wnętrza zostanie wykorzystany w 100%, a efekt wizualny będzie idealnie współgrał z funkcjonalnością pomieszczenia.

Zapraszam do współpracy i odkrywania nowych rozwiązań w architekturze wnętrz .W razie wątpliwości i pytań zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego, e-maila lub kontaktu telefonicznego. Na wszelkie Państwa zapytania z przyjemnością odpowiem również na ewentualnym spotkaniu, które zawsze jest niezobowiązujące i nieodpłatne. Na spotkaniu możemy omówić szczegóły i etapy realizacji projektu, a także dokonać wstępnej wyceny projektu.