O MNIE

Home/O MNIE
O MNIE 2020-02-26T10:10:14+01:00

POZNAJMY SIĘ…

Mam na imię Judyta , jestem absolwentką Wydziału Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na kierunku Architektura Wnętrz.

Od 2008 roku zajmuje się projektowaniem wnętrz na Śląsku, projektowaniem wnętrz w Małopolsce jak również w innych częściach kraju. Inspiruje mnie nowoczesne wzornictwo jak również rozwiązania, które daje nam natura. Moim priorytetem jest pełna i rzetelna współpraca przy każdym detalu projektu. Na każdym etapie współpracy konsultuje i uwzględniam Twoje sugestie, dlatego masz pewność, iż potencjał danego wnętrza zostanie wykorzystany w 100%, a efekt wizualny będzie idealnie współgrał z funkcjonalnością pomieszczenia.

Zapraszam do współpracy i odkrywania nowych rozwiązań w architekturze wnętrz .W razie wątpliwości i pytań zachęcam do skorzystania z formularza kontaktowego, e-maila lub kontaktu telefonicznego. Na wszelkie Państwa zapytania z przyjemnością odpowiem również na ewentualnym spotkaniu, które zawsze jest niezobowiązujące i nieodpłatne. Na spotkaniu możemy omówić szczegóły i etapy realizacji projektu wnętrz, a także dokonać wstępnej wyceny projektu wnętrz.